Promocje

Wiktoria

Chcesz przetestować materac w domu przed zakupem? Jeśli tak, to zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.


Twardość H-4 (twardy) wys. około 15cm (Klasa Luksus)


Szczególnie polecany dla: Alergików
Osób preferujących twarde, trwałe i naturalne powierzchnie do spania. Swoją wyjątkową trwałość na odkształcenia i dobrą cyrkulacje powietrza materac zawdzięcza dwóm podstawowym surowcom. Pierwszy z nich to rdzeń materaca wykonany ze wzmacnianej maty kokosowej o grubosci 70mm. Zapewnia ona wysoką twardość i trwałość materaca. Dodatkowo włókno kokosowe wewnątrz materaca dobrze pochłania wilgoć którą każdy organizm w czasie snu oddaje. Dzięki temu szczególnie osoby z nadmierną potliwością zapewnią sobie lepszy komfort snu. Włókno kokosowe używane do produkcji naszych materacy posiada świadectwo jakości zdrowotnej wydane prze
z: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. W celu delikatnego zmiękczenia maty kokosowej po obu stronach materaca zastosowano antyalergiczne płyty lateksowe. Posiadają one perforacje (otworki wentylacyjne)  dzięki którym materac dobrze cyrkuluje powietrze. Dodatkowo lateks cechuje bardzo duża wytrzymałość na odkształcenia. Lateks posiada też właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybicze. Materac (dwustronny)  obie strony materaca są użytkowe co znacząco wydłuża jego żywotność. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy (dookoa materaca) co ułatwia zdjecie pokrowca do prania i utrzymanie odpowiedniej higieny.

Wkład materaca stanowi:

Dla zwiększenia trwałości, twardości oraz lepszej cyrkulacji powietrza rdzeń materaca stanowi gruba (70mm) płyta kokosowa o gramaturze 100kg/m3. Włókno kokosowe dla zwiększenia swojej trwałości i sprężystości natryskane jest naturalnym mleczkiem z drzew kauczukowych (lateks).Higroskopijność włókna kokosowego pozwala na właściwą cyrkulację powietrza i zapobiega kumulowaniu się wilgoci. Kokos również posiada właściwości antyalergiczne a lateks przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

Obłożenie wkładu kokosowego:
Dla zwiększenia komfortu i trwałości materaca po obu stronach na rdzeniu kokosowym znalazły się perforowane(z otworkami)
płyty lateksowe o gramaturze 65kg/m3 i grubości 30mm Lateks też delikatnie zmiękcza wkład kokosowy a zarazem zapewnia dużą wytrzymałość na odkształcenia. Posiada również właściwości antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne. Dodatkowa zaleta jest fakt, ze dzięki perforacji lateks bardzo dobrze przepuszcza powietrze w porównaniu i innymi piankami.

Pokrowiec na materac:
Wykonany jest z tkaniny "silver" pikowanej antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 200g/m2. Posiada zamek rozdzielczy (dookoła materaca) co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania. Temperatura prania pokrowca 40 stopni C
By lepiej chronic jasny pikowany pokrowiec do materaca "Wiktoria" dodajemy przescieradlo ochronne.


Zalecenia producenta:
Materac dwustronny: Zaleca się obracanie materaca przynajmniej raz do roku. To znaczaco zwieksza żywotnosc materaca.
Stelaz pod materac: Materac powinien leżeć na stelażu zapewniającym dobra cyrkulacje powietrza. Zalecane przerwy między szczebelkami stelaża powinny wynosić od 2cm do 5cm a szerokość szczebli powinna wynosic od 3cm do 8cm
Pokrowiec materaca: Temperatura prania 40 stopni .

Twardość materaca:

Dla osób o wadze około 40kg odczuwalna twardość: twarda.
Dla osób o wadze około 70kg odczuwalna twardość:  twarda.
Dla osób o wadze około 100kg odczuwalna twardość: twarda.

Szukasz innej twardości materaca?

(Materace bardzo twarde H5) (Materace twarde H4) (Materace umiarkowanej twardości H3) (Materace miękkie H2)

Wymiar Cena Cena po upuście -20%
200×80 1320zł                        1050zł
200×90 1420zł                      1130zł
200×100 1575zł                      1300zł
200×120 1890zł                      1530zł
200×140 2190zł                      11760zł
200×160 2500zł                      1990zł
200×180 2820zł                      2250zł

  • Transport na terenie całego kraju. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych.
  • Wykonujemy materace praktycznie na każdy wymiar. Czas realizacji zamówienia materacy "nietypowych wymiarów" wynosi od 2 do 10 dni roboczych. W razie zmiany kształtu bądź konstrukcji materaca termin może ulec zmianie w zależności od stopnia trudności.
Rodzaj materaca Kokosowe, Lateksowe
scb logo