Obniżka! Beata Zobacz większe

Beata

Nowy produkt

Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych.

Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twarde powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. To jeden z pierwszych modeli materacy jaki trafił do naszej oferty. Od ponad 25 lat cieszy się nieustannym uznaniem naszych klientów i uchodzi za jeden z najtrwalszych materacy.

Więcej szczegółów

69 Przedmioty

Produkt dostępny

1 215,00 zł brutto

-10%

1 350,00 zł brutto


Opis

TwardośćH4 - twardy

Więcej informacji

Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych.

Twardość H-4 (twardy) wys. około 19cm (Klasa Wysoka)

Szczególnie polecany dla:
alergików oraz osób preferujących twarde powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. To jeden z pierwszych modeli materacy jaki trafił do naszej oferty. Od ponad 25 lat cieszy się nieustannym uznaniem naszych klientów i uchodzi za jeden z najtrwalszych materacy. Zawdzięcza to w szczególności  sprężynie z wysokogatunkowego drutu obłożonej obustronnie  atestowaną matą kokosową o gr. 30mm. To one zapewniają  wysoką twardość i trwałość na odkształcenia. Dodatkową zaletą włókna kokosowego jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza co sprawia, że materac "oddycha"  Włókno orzecha kokosowego bardzo dobrze odparowuje wilgoć pochłanianą w czasie snu. To jedyny materac na polskim rynku który w standardzie posiada wzmacniane boki zrobione z kokosu a nie pianki. Ma to duże znaczenie dla trwałości materaca kiedy często zdarza nam się siedzieć na jego krawędzi. Materace z kokosem nie powodują alergii, są sterylne a maty kokosowe  posiada atesty i certyfikaty. Jeżeli jesteś osobą ceniącą naturalne surowce oraz lubisz twardsze powierzchnie do spania, materac "Beata" może okazać się najlepszym wyborem. Pokrowiec wykonany z tkaniny "Silver" posiada zamek rozdzielczy (dookoła materaca) co ułatwia zdjęcie do prania i utrzymanie odpowiedniej higieny snu.

Wkład materaca stanowi:

Sprężyna bonellowa wykonana z wysokogatunkowego drutu. Grubość drutu 2,2mm. Sprężyna bonellowa cechuję się głównie swoją niezawodnością oraz odpornością na duże obciążenie.

Obłożenie sprężyn:
Dla zwiększenia trwałości, twardości oraz lepszej cyrkulacji powietrza po obu stronach materaca zastosowane zostały maty kokosowe. Igłowane i klejone naturalnym mleczkiem z drzew kauczukowych. Gramatura maty wynosi 100kg/m3 a grubość 30mm Włókno orzecha kokosowego dzięki swojej strukturze zapewnia bardzo dobrą cyrkulacje powietrza. Jest prawdopodobnie najlepszym surowcem naturalnym do zabezpieczenia sprężyn. To trwały i przewiewny a do tego sprężysty materiał. W połączeniu ze sprężynami sprawdza się bardzo dobrze. Każde ugięcie sprężyn powoduje, że materac "oddycha"

Pokrowiec na materac:
Wykonany jest z tkaniny "Silver" pikowanej antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 200g/m2. Posiada zamek rozdzielczy (dookoła materaca) co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania. Temperatura prania pokrowca 40 stopni C

Zalecenia producenta:
Materac dwustronny: Zaleca się obracanie materaca przynajmniej raz do roku. To znacząco zwiększa żywotność materaca.
Stelaż pod materac: Materac powinien leżeć na stelażu zapewniającym dobra cyrkulacje powietrza. Zalecane przerwy między szczebelkami stelaża powinny wynosić od 2cm do 5cm a szerokość szczebli powinna wynosić od 3cm do 8cm
Pokrowiec materaca: Temperatura prania 40 stopni .

Twardość materaca:
Dla osób o wadze około 40kg odczuwalna twardość: bardzo twarda.
Dla osób o wadze około 70kg odczuwalna twardość: twarda.
Dla osób o wadze około 100kg odczuwalna twardość: umiarkowanie twarda.