Nakładka VC Termoelastyczna 4

Nowy produkt


Nakładka zmiękczająco / wyrównująca z pianki termoelastycznej. Grubość około 4cm. Nakładka z pianki memory idealnie dopasuję się do kształtu naszego ciała pod wpływem temperatury oraz nacisku zapewniając tym samym idealne podparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Więcej szczegółów

69 Przedmioty

Produkt dostępny

320,00 zł brutto


Więcej informacji

Nakładka VC Termoelastyczna 4

Nakładka zmiękczająco / wyrównująca z pianki termoelastycznej. Grubość około 4cm. Nakładka z pianki memory idealnie dopasuję się do kształtu naszego ciała pod wplywem temperatury oraz nacisku zapewniając tym samym idealne podparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Szczególnie zalecana do:

- zmiękczenia powierzchni spania

- zniwelowania niewielkich nierówności

- przedłużenie żywotności materaca zasadniczego

Wkład nakładki stanowi:

Pianka termoelastyczna grubości 30mm. To specjalna pianka o podwyższonej odporności na odkształcenia. Pod wpływem temperatury naszego ciała pianka termoelastyczna staje się bardzo plastyczna i zapewnia doskonale podparcie dla naszego kręgosłupa.

Pokrowiec na nakładkę:

Wykonany jest z tkaniny pikowanej antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 150g/m2. Posiada zamek umożliwiający zdejmowanie pokrowca do prania w temperaturze 40 stopni. Dodatkowo na każdym rogu pokrowca zastosowano gumy mocujące, dzięki czemu nakładka dobrze przylega do materaca.