Obniżka! alicja Zobacz większe

Alicja

Nowy produkt

Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych.

Materac szczególny zalecany dla: osób preferujących umiarkowane powierzchnie do spania.  Materace z pianki termoelastycznej idealnie dopasowują się do naturalnych kształtów ciała.

Więcej szczegółów

70 Przedmioty

Produkt dostępny

1 280,00 zł brutto

-20%

1 600,00 zł brutto


Opis

TwardośćH3 - średni

Więcej informacji

Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych.

Materac termoelastyczny z pamięcią + latex- Twardość H-3 (średnia) - wys. około 21cm

Materac szczególny zalecany dla:
osób preferujących umiarkowane powierzchnie do spania.  Materace z pianki termoelastycznej idealnie dopasowują się do naturalnych kształtów ciała oraz pod wpływem temperatury pianka zmienia swoją strukturę, w momencie gdy osoba leząca na materacu oddaje swoje ciepło pianka zaczyna mięknąć oraz dopasowywać się do naszego kształtu ciała. 


Wkład materaca stanowi:
Rdzeń materaca stanowi wzmocniona pianka nośna PUR o wysokości 120mm.

Obłożenie pianki PUR:
Dla zwiększenia komfortu i trwałości materaca po jednej stronie zastosowana została pianka VC-45kg/m3 i grubości 50mm To specjalna pianka o podwyższonej odporności na odkształcenia. Pod wpływem temperatury naszego ciała pianka termoelastyczna staje się bardzo plastyczna i zapewnia doskonale podparcie dla naszego ciała.

Obłożenie pianki termoelastycznej:

Dla zwiększenia komfortu na piance termoelastycznej zastosowana została płyta lateksowa o grubości 30mm. Lateks posiada również właściwości antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne. Dodatkowa zaleta jest fakt ze dzięki perforacji lateks bardzo dobrze przepuszcza powietrze w porównaniu i innymi piankami.

Pokrowiec na materac:
Wykonany jest z tkaniny materacowej Silver. Posiada zamek rozdzielczy (dookoła materaca) co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania.

Zalecenia producenta:
Materac dwustronny: Zaleca się obracanie materaca raz na pół roku.
Materac powinien leżeć na stelażu zapewniającym dobra cyrkulacje powietrza. Zalecane przerwy między szczebelkami stelaża powinny wynosić od 2cm do 5cm a szerokość szczebli powinna wynosić od 3cm do 8cm

Twardość materaca:
Dla osób o wadze około 40kg odczuwalna twardość: twarda.
Dla osób o wadze około 70kg odczuwalna twardość: średnio twarda.
Dla osób o wadze około 100kg odczuwalna twardość: miękka.