Materace kieszeniowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 040,00 zł 1 300,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Kamila może okazać się...

  900,00 zł 1 000,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie miękkie powierzchnie do spania z pianką termoelastyczną.

  1 640,00 zł
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 512,00 zł 1 890,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób w przedziale wagowym od 70 do 100kg preferujących materace umiarkowanej twardości. Jest to jeden z trzech modeli materacy kieszeniowych (twardości H-3) najczęściej wybierany przez naszych klientów. 

  1 050,00 zł 1 400,00 zł -25%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac zalecany dla: alergików oraz osób preferujących miękkie materace które bardzo dobrze dopasowują się do naturalnych kształtów ciała. Szczególnie osoby szczupłe do około 70kg przeważnie  preferujące spanie na boku, docenią zalety pianki termoelastycznej oraz siedmio...

  1 090,00 zł
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.Dzięki połączeniu sprężyny kieszeniowej oraz pianki wysokoelastycznej jesteśmy w stanie odczuć większą elastyczność punktową, która znacznie podniesie komfort snu.

  891,00 zł 990,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.

  810,00 zł 900,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących miękkie powierzchnie do spania. Szczególnie osoby do około 80kg  preferujące spanie na boku, docenią zalety materaca "Klaudia" Wkład materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca 7 stref twardości.

  1 092,00 zł 1 560,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących miękkie powierzchnie do spania.Wytrzymałość materaca dla 1 osoby wynosi do 85kg. Dla osób z większą wagą polecamy materac Sandra.

  570,00 zł
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania. Materac szczególnie polecany dla osób o maksymalnej wadzę do 90 kg. Rdzeń materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała.

  585,00 zł 650,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie twarde powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do...

  1 100,00 zł 1 375,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Materace kieszeniowe

Materac kieszeniowy – dobry wybór

Wybór materaca do sypialni wymaga zarówno rozważenia swoich własnych potrzeb związanych z komfortowym snem, jak i przeglądu cech dostępnych na rynku modeli. Wśród produktów piankowych, lateksowychkokosowych w wielu odmianach uznaniem cieszą się specjalnie skonstruowane materace kieszeniowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Czym charakteryzuje się materac kieszeniowy?

Materace kieszeniowe posiadają bardzo specyficzną budowę w zakresie umieszczenia sprężyn – każda w osobnej kieszeni. Dzięki takiemu zabiegowi, sprężyny są od siebie oddzielone - nie ocierają się i nie wydają żadnych dźwięków. Sprężyny kieszeniowe posiadają dodatkową zaletę – w przeciwieństwie do tradycyjnych typów bonell, nie są one połączone ze sobą drutem. Materac kieszeniowy dzięki takiemu rozwiązaniu nie podlega niepożądanemu efektowi fali – czyli nie ugina się pod użytkownikiem na dużej powierzchni.

W tradycyjnych materacach, osoba lżejsza może odczuwać dyskomfort współdzieląc materac z ciężką osobą. Materac kieszeniowy eliminuje ten problem, gwarantując obu osobom wysoki komfort. Sprężyny w tego rodzaju materacu zostały podzielone na system 7 stref. W praktyce oznacza to sprężyny twardsze w okolicach bioder, gdzie nacisk ciała jest większy, a sprężyny miękkie w okolicach np. nóg, gdzie nacisk jest dużo mniejszy. Dzięki takiemu rozłożeniu sprężyn materace kieszeniowe sprawiają, że użytkownik ma zapewniony najwyższy komfort.

Materace mogą mieć różnorodną budowę i składać się z rozmaitych materiałów, dzięki którym zyskują bardzo specyficzne cechy, określoną twardość i wytrzymałość.

Tekstylne łączniki sprężyn nie tylko są bardziej elastyczne od drutu, ale też nie ocierają się o siebie. Dzięki temu materac kieszeniowy jest cichy, nie skrzypi i pracuje na całej powierzchni dostosowując się do kształtu Twojego ciała.

Co możesz zyskać?

Materace kieszeniowe, które nasza firma produkuje już od wielu lat to modele przeznaczone dla osób o wysokich wymaganiach w odniesieniu do trwałości i komfortu spania. Wybierając taki model do swojej sypialni zyskujesz:

 • kilka rodzajów twardości do wyboru, które dostosujesz do własnych upodobań i wagi ciała,
 • mnóstwo niezależnych punktów podparcia kręgosłupa, dzięki którym nie odczujesz żadnych dolegliwości po spędzonej nocy,
 • cichą pracę sprzyjającą spaniu we dwoje w jednym łóżku,
 • doskonałą wentylację wnętrza i suche łóżko nawet, jeśli się spocisz,
 • wysoką trwałość i odporność na odkształcenia, dzięki którym materac będzie ci służył przez wiele lat.

Urządzasz sypialnię lub kupujesz nowe łóżko i poszukujesz wygodnego materaca? Wybierz model kieszeniowy, a wykonamy go dla Ciebie w dowolnym rozmiarze – oferujemy bowiem również nietypowe materace na wymiar.