Materace kieszeniowe Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 120,00 zł 1 400,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie twarde powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do...

  1 200,00 zł 1 500,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Kamila może okazać się...

  1 000,00 zł 1 250,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie miękkie powierzchnie do spania z pianką termoelastyczną.

  1 305,00 zł 1 450,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 640,00 zł 2 050,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób w przedziale wagowym od 70 do 100kg preferujących materace umiarkowanej twardości. Jest to jeden z trzech modeli materacy kieszeniowych (twardości H-3) najczęściej wybierany przez naszych klientów. 

  1 260,00 zł 1 800,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac zalecany dla: alergików, osób które preferują materace bardzo miękkie.  Dzięki połączeniu pianki wysokoelastycznej z pianką termoelastyczna materac jest w stanie idealnie dopasować się budowy śpiącej osoby, zapewniając jej idealne wsparcie, regenerację i komfort.

  1 280,00 zł 1 600,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac zalecany dla: alergików oraz osób preferujących miękkie materace które bardzo dobrze dopasowują się do naturalnych kształtów ciała. Szczególnie osoby szczupłe do około 70kg przeważnie  preferujące spanie na boku, docenią zalety pianki termoelastycznej oraz siedmio...

  1 130,00 zł
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.Dzięki połączeniu sprężyny kieszeniowej oraz pianki wysokoelastycznej jesteśmy w stanie odczuć większą elastyczność punktową, która znacznie podniesie komfort snu.

  945,00 zł 1 050,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.

  990,00 zł 1 100,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących miękkie powierzchnie do spania. Szczególnie osoby do około 80kg  preferujące spanie na boku, docenią zalety materaca "Klaudia" Wkład materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca 7 stref twardości.

  1 260,00 zł 1 800,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania. Materac szczególnie polecany dla osób o maksymalnej wadzę do 90 kg. Rdzeń materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała.

  675,00 zł 750,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących miękkie powierzchnie do spania.Wytrzymałość materaca dla 1 osoby wynosi do 85kg. Dla osób z większą wagą polecamy materac Sandra.

  570,00 zł
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Materace kieszeniowe

Materac kieszeniowy – zdrowy i komfortowy sen

Jakość materaca, na którym śpimy ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego wybierając materac do sypialni warto zapoznać się z różnymi typami materaców dostępnych na rynku i wybrać ten, który najlepiej wpisuje się w nasze potrzeby oraz higienę snu. Nie na leży przy tym zwracać uwagi wyłącznie na cenę – najdroższy materac w ofercie nie jest bowiem gwarancją zdrowego snu i dobrej regeneracji.

Osoby planujące wymianę materaca zapraszamy do bliższego zapoznania się z materacami kieszeniowymi. Dzięki charakterystycznej konstrukcji i wynikającym z niej bardzo dobrym parametrom użytkowym materace kieszeniowe cieszą się rosnącą popularnością wśród Klientów.

Charakterystyka materaca kieszeniowego

Materac kieszeniowy to materac, którego najważniejszym elementem konstrukcyjnym są sprężyny kieszeniowe. Sprężyny kieszeniowe to kolejna generacja sprężyn, następca coraz rzadziej spotykanych na rynku sprężyn bonellowych. Swoją nazwę sprężyny kieszeniowe zawdzięczają charakterystycznej budowie. Każda sprężyna jest zamknięta w niewielkim pokrowcu wykonanym z przewiewnego materiału. Sprężyny nie są ze sobą połączone, dzięki czemu każda pracuje indywidualnie zapewniając stabilne, ortopedyczne podparcie. Sprężyny kieszeniowe podążają za zmianą pozycji użytkownika, eliminują problem drgań materaca (charakterystyczny dla sprężyn bonellowych) oraz problem uginania się materaca na dużej powierzchni. Dzięki temu osoba śpiąca po jednej stronie łóżka nie czuje zmian pozycji osoby śpiącej po przeciwnej stronie, nawet jeśli współdzieli materac z osobą znacznie od siebie cięższą.

Dla kogo materac kieszeniowy?

Cechą podstawową materacy kieszeniowych jest zapewnienie zdrowego i ortopedycznego podparcia ciała podczas snu. Z tego względu materace kieszeniowe są rekomendowane w szczególności dla osób, borykających się z dolegliwościami i schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi. Ich wybór polecany jest również seniorom – przystosowywanie się materaca do kształtu ciała pozwala przeciwdziałać wielu dolegliwościom bólowym, zwłaszcza w obrębie kręgosłupa.

Ze względu na wyeliminowanie problemu przenoszenia drgań, materace kieszeniowe są często wybierane przez osoby, które nie chcą być budzone przez swojego partnera. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku, kiedy druga osoba późno kładzie się spać lub często zmienia pozycję w nocy.

Z zalet materaca kieszeniowego może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie do masy ciała i stanu zdrowia. Wybierając materac kieszeniowy należy jednak pamiętać o tym, że nie jest to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Tego typu materaców nie poleca się w przypadku dzieci poniżej 7 roku życia.

Materace kieszeniowe – dostępne rozmiary

Materace kieszeniowe są dostępne w pełnej gamie rozmiarowej:

-        materac kieszeniowy 80x200

-        materac kieszeniowy 90x200

-        materac kieszeniowy 100x200

-        materac kieszeniowy 120x200

-        materac kieszeniowy 140x200

-        materac kieszeniowy 160x200

-        materac kieszeniowy 180x200

 

Dzięki temu pozostają kompatybilne z ramami łóżek o standardowych wymiarach, a wymiana materaca na zdrowszy nie musi się wiązać ze zmianą mebli w sypialni.