Materace kokosowe Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie twarde powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do...

  1 200,00 zł 1 500,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Kamila może okazać się...

  1 000,00 zł 1 250,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twarde powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. To jeden z pierwszych modeli materacy jaki trafił do naszej oferty. Od ponad 25 lat cieszy się nieustannym uznaniem naszych klientów i...

  1 215,00 zł 1 350,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących bardzo twarde powierzchnie do spaniaceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały.

  1 170,00 zł 1 300,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 120,00 zł 1 400,00 zł -20%
  Obniżka!
  Materac dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie miękkie powierzchnie do spania z pianką termoelastyczną.

  1 305,00 zł 1 450,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się...

  1 640,00 zł 2 050,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.

  990,00 zł 1 100,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików osób preferujących twarde, trwałe i naturalne powierzchnie do spania. Swoją wyjątkową trwałość na odkształcenia i dobrą cyrkulacje powietrza materac zawdzięcza dwóm podstawowym surowcom. Pierwszy z nich to rdzeń materaca wykonany ze wzmacnianej...

  1 400,00 zł 1 750,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: alergików osób preferujących twarde, trwałe i naturalne powierzchnie do spania. Swoją wyjątkową trwałość na odkształcenia i dobrą cyrkulacje powietrza materac zawdzięcza dwóm podstawowym surowcom.

  1 215,00 zł 1 350,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób w przedziale wagowym od 70 do 100kg preferujących materace umiarkowanej twardości. Jest to jeden z trzech modeli materacy kieszeniowych (twardości H-3) najczęściej wybierany przez naszych klientów. 

  1 260,00 zł 1 800,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 1-5 dni roboczych. Szczególnie polecany dla: osób preferujących twarde lub średnio twarde  powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Materac Beata Lux to jeden z najbardziej trwałych materacy jakich posiadamy w ofercie.

  1 520,00 zł 1 900,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Ola może okazać się najlepszym wyborem.

  765,00 zł 850,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania. Materac szczególnie polecany dla osób o maksymalnej wadzę do 90 kg. Rdzeń materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała.

  675,00 zł 750,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących bardzo twarde lub średnio twarde powierzchnie do spania. Połączenie pianki poliuretanowej T25 oraz jednostronnie doklejonej maty kokosowej daję nam materac dwustronny z różnymi twardościami.

  650,00 zł
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących bardzo twarde powierzchnie do spania. Połączenie pianki poliuretanowej T25 oraz maty kokosowej daje nam bardzo wysoką twardość w tym materacu. Włókno kokosowe zapewnia nam bardzo wysoka  twardość oraz trwałość materaca. 

  900,00 zł
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Materace kokosowe

Materac kokosowy - gwarancja komfortowego snu

Zdrowy sen jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania – wybór odpowiedniego materaca to klucz do sukcesu, umilający każdą dobrze przespaną noc. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materaców, wśród których figuruje m.in. materac kokosowy.

Polecany jest on przede wszystkim osobom preferującym twardsze powierzchnie do spania oraz naturalne, przewiewne i bardzo trwałe materiały. Materac kokosowy jest świetną alternatywą dla takich produktów jak materace piankowe, które dla wielu osób są zbyt miękkie.

Jak wykonany jest materac kokosowy?

Materace kokosowe najczęściej wykonuje się z połączeniem lateksu, pianki lub tradycyjnej konstrukcji kieszeniowej z matą wykonaną z włókien kokosowych. Zaletą kokosu jest naturalność materiału, duża przepuszczalność powietrza, a co bardzo istotne jest on antyalergiczny. Materac kokosowy zyskuje swoją twardość dzięki specjalnemu procesowi produkcji jakiemu poddawane są włókna kokosowe – mata jest elastyczna i sprężysta.

Materace z kokosa są bardzo trwałe, odporne na działanie wilgoci - nie odkształcają się. Główną zaletą tego typu materaca jest zdrowy i higieniczny sen, co docenią wszystkie osoby borykające się z problemami alergicznymi. Włókna kokosowe skutecznie chronią przed rozwijaniem się roztoczy oraz mikroorganizmów, dlatego materac z kokosa stanowi jeden z najbardziej higienicznych wariantów dostępnych na rynku. Mata kokosowa jest elastyczna, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom podparcia dla kręgosłupa, a dzięki odpowiedniej przepuszczalności powietrza, zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Materace kokosowe skutecznie chronią śpiącą osobę przed poceniem się – nawet podczas bardzo gorących nocy. Istotną zaletą, jeśli chodzi o materac kokosowy jest fakt, że mata kokosowa jest sztywna i twarda – dzięki temu nie materac się nie odkształca i zapewnia komfort użytkowania przez szereg lat. Jest to idealny wariant dla dorosłych, którym zależy na zdrowym odpoczynku, jednak sprawdzi się także jako materac dla dzieci i alergików (bez względu na wiek).

W naszej ofercie znajdziesz materace z kokosa, które możesz dopasować do wymiarów swojego łóżka oraz własnych preferencji. Inwestując w nie będziesz miał pewność, że obudzisz się wypoczęty i zadowolony.

Dlaczego kokos?

Materac kokosowy to produkt posiadający matę kokosową o określonej grubości. Takie włókno gwarantuje najwyższą jakość snu oraz pełną naturalność – tak bardzo cenioną przez organizm.

Najważniejsze zalety to:

 • dobra przepuszczalność powietrza i pochłanianie wilgoci
 • szybkie odparowywanie wilgoci w ciągu dnia
 • podwyższona twardość
 • przyjazność dla alergików.

Wszystkie maty kokosowe wypełniające oferowane przez nas materace posiadają świadectwo jakości zdrowotnej, wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Wybierając materac kokosowy, stawiasz na zalety płynące z naturalnych materiałów oraz najwyższy komfort podczas snu. W ofercie mamy również materace kieszeniowe.

Proponujemy materace kokosowe o zróżnicowanej twardości i wymiarach – tak, abyś mógł dopasować wybrany model do własnych potrzeb i preferencji. Atrakcyjne ceny oraz najwyższa jakość produktów to nasza wizytówka.

Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy dzięki naszym produktom odkryli wartość zdrowego snu. Przekonaj się sam!