O firmie

Komfortowy sen na wygodnym materacu i odpowiednim łóżku to gwarancja efektywnego wypoczynku, a w konsekwencji – doskonałego samopoczucia i mnóstwa energii na kolejny dzień. Od dobrego snu zależy Twoje nastawienie do otoczenia, a przede wszystkim zdrowie. Jeśli urządzasz właśnie swoją sypialnię, nasz sklep zapewni Ci najlepsze materace, łóżka i zestawy mebli.

Kim jesteśmy?

Wygodny materac to podstawa wyposażenia każdej sypialni. Nawet najlepsze, najelegantsze i najdroższe łóżko bez tego dodatku nie zagwarantuje Ci dobrego wypoczynku. Nasza firma specjalizuje się w produkcji takich materacy. Wyróżniają się specjalnie zaprojektowaną konstrukcją i najlepszymi, zdrowymi materiałami, wykorzystanymi do ich wykonania. Naszą siedzibą jest Łódź – to tu systematycznie rozwijamy naszą produkcję. Na rynku istniejemy już od 1995 roku, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz doskonale znanymi, nowoczesnymi technologiami. Dzięki nim nasze materace są najlepsze, najzdrowsze i zapewniają najwyższy komfort snu.

Dlaczego nasze materace?

Poszukujesz wygodnego materaca do swojej sypialni? Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie spełnisz swoje oczekiwania i wybierzesz materac, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
Jesteś osobą schorowaną, ciężko pracujesz i potrzebujesz komfortowego snu? Wyróżnia Cię puszysta sylwetka, wysoki wzrost lub też poszukujesz materaca dla swojego dziecka? W ofercie sklepu firmowego znajdziesz produkt najlepiej pasujący dla Ciebie.
W asortymencie posiadamy materace:

  • kieszeniowe,
  • termoplastyczne,
  • kokosowe,
  • bonnelowe,
  • lateksowe,
  • piankowe,
  • dziecięce.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Dobre materace wykonane z najlepszych materiałów i w nowoczesnej technologii to nie jedyne produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie firmowym. Aby sypialnia była kompletna i w pełni zaspokajała Twoje potrzeby wygodnego snu, przygotowaliśmy również ofertę mebli. Znajdziesz w niej zarówno dobre łóżka sosnowe, szafki nocne czy komody, jak i meble do salonu.