Łóżko tapicerowane Slim

Łóżko tapicerowane SlimSypialnia jest miejscem, które służy głównie do relaksu. Najważniejszym elementem wyposażenia tego wnętrza jest bez wątpienia łóżko. To w nim spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy oraz śpimy i to ono właśnie odpowiada za komfort wypoczynku i dobrą jakość snu. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych rozwiązań sypialnianych, które różnią się od siebie właściwościami. Znaleźć można bowiem łóżka w różnych wymiarach i wzorach, wykonane z różnego rodzaju materiałów, na przykład drewniane, tapicerowane lub metalowe oraz takie, które posiadają ciekawe funkcje i dodatkowe elementy.

Dlaczego warto zdecydować się na łóżko tapicerowane ?

Łóżka tapicerowane to przede wszystkim przytulność oraz ponadczasowa elegancja. Bez problemu dopasują się do każdego wnętrza. To wszystko za sprawą wielu dostępnych wzorów, materiałów i kolorów obić. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych i eleganckich, jak i tych nowoczesnych, a nawet minimalistycznych. Miękki materiał zapewnia poczucie maksymalnej wygody. O zagłówek można bez problemu oprzeć się plecami czy głową bez uczucia dyskomfortu, a on sam stanowić może element dekoracyjny wnętrza. Łóżka tapicerowane dostępne są w wielu rozmiarach, nawet tych niestandardowych. Ciekawą, a przede wszystkim funkcjonalną propozycją mogą być łóżka tapicerowane SLIM.

Łóżka tapicerowane w wersji SLIM

Łóżka tapicerowane SLIM to wersja o niestandardowych parametrach. Łóżka SLIM charakteryzują się bokiem łóżka o grubości 5 cm, a nie jak w przypadku standardowej wersji - 10 cm. Łóżka SLIM są zatem węższe i krótsze. To sprawia, że doskonale wpasują się w niewielkie, nawet te mało ustawne pomieszczenia. Podobnie jak standardowe łóżka tapicerowane, łóżka SLIM występują w wielu ciekawych wzorach i kolorach, z możliwością wyboru tkaniny obiciowej i ciekawych, oryginalnych dodatków. Nie trzeba więc rezygnować z wymarzonego modelu łóżka, materiału czy obicia, a wygląd dopasować można do indywidualnych potrzeb i preferencji. Łóżka tapicerowane SLIM stanowić mogą zatem uzupełnienie każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu i wielkości.

Łóżka tapicerowane w naszej ofercie: