Promocje Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Kamila może okazać się najlepszym wyborem.

  819,00 zł 910,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.

  680,00 zł 850,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania o podwyższonej wytrzymałość na odkształcenia. Rdzeń materaca stanowi  Sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała.

  1 323,00 zł 1 890,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: osób w przedziale wagowym od 70 do 100kg preferujących materace umiarkowanej twardości. Jest to jeden z trzech modeli materacy kieszeniowych (twardości H-3) najczęściej wybierany przez naszych klientów. Głównie za sprawą bardzo dużej odporności na odkształcenia , dobrej cyrkulacji powietrza i odpowiednim dopasowaniu do...

  933,75 zł 1 245,00 zł -25%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: alergików oraz osób preferujących umiarkowanie miękkie powierzchnie do spania z pianką termoelastyczną.

  1 440,00 zł
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: alergików oraz osób preferujących twarde powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. To jeden z pierwszych modeli materacy jaki trafił do naszej oferty. Od ponad 25 lat cieszy się nieustannym uznaniem naszych klientów i uchodzi za jeden z najtrwalszych materacy.

  1 044,00 zł 1 160,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac zalecany dla: alergików oraz osób preferujących miękkie materace które bardzo dobrze dopasowują się do naturalnych kształtów ciała. Szczególnie osoby szczupłe do około 70kg przeważnie  preferujące spanie na boku, docenią zalety pianki termoelastycznej oraz siedmio strefowych sprężyn kieszeniowych.

  965,00 zł
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: osób preferujących miękkie powierzchnie do spania. Szczególnie osoby do około 80kg  preferujące spanie na boku, docenią zalety materaca "Klaudia" Wkład materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca 7 stref twardości. Największą zaletą tego typu sprężyn jest to, że posiadają elastyczność punktową oraz nie przenoszą drgań co...

  889,00 zł 1 270,00 zł -30%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania.Dzięki połączeniu sprężyny kieszeniowej oraz pianki wysokoelastycznej jesteśmy w stanie odczuć większą elastyczność punktową, która znacznie podniesie komfort snu.

  770,00 zł
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: alergików osób preferujących twarde, trwałe i naturalne powierzchnie do spania. Swoją wyjątkową trwałość na odkształcenia i dobrą cyrkulacje powietrza materac zawdzięcza dwóm podstawowym surowcom. Pierwszy z nich to rdzeń materaca wykonany ze wzmacnianej maty kokosowej o grubości 70mm.

  1 056,00 zł 1 320,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących umiarkowanej twardości powierzchnie do spania. Materac szczególnie polecany dla osób o maksymalnej wadzę do 90 kg. Rdzeń materaca stanowi sprężyna kieszeniowa posiadająca siedem stref twardości dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała.

  496,00 zł 620,00 zł -20%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Szczególnie polecany dla: osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, ceniących naturalne, przewiewne i trwałe materiały. Jeśli materace z wszelkiego rodzaju pianek są za miękkie i powodują, ze zbyt mocno się na nich pocimy, materac Ola może okazać się najlepszym wyborem.

  603,00 zł 670,00 zł -10%
  Obniżka!
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów