Łóżka bukowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • ŁÓŻKO CALM BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Bardzo solidne, masywne  łóżko CALM z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  2 580,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO MOKKA BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  2 540,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO FLO BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  2 530,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO NOTTE BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Bardzo solidne, masywne  łóżko NOTTE z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  2 620,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO NOTTE BUKOWE  Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  1 150,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO CALM BUKOWE  Bardzo solidne, masywne  łóżko CALM wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  1 220,00 zł
  W magazynie
 • ŁÓŻKO MOKKA BUKOWE  Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKAwykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  1 110,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów