Łóżka bukowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • ŁÓŻKO MOKKA BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 6-8 tygodni. Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory...

  2 780,00 zł
  Łóżko jest dostępne.
 • ŁÓŻKO FLO BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 6-8 tygodni. Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory...

  2 780,00 zł
  Łóżko jest dostępne.
 • ŁÓŻKO NOTTE BUKOWE Z POJEMNIKIEM NA POŚCIEL Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 6-8 tygodni. Bardzo solidne, masywne  łóżko NOTTE z pojemnikiem wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory...

  2 890,00 zł
  Łóżko jest dostępne.
 • ŁÓŻKO NOTTE BUKOWE  Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 6-8 tygodni. Bardzo solidne, masywne  łóżko NOTTE wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  1 400,00 zł
  Łóżko jest dostępne.
 • ŁÓŻKO MOKKA BUKOWE  Darmowa wysyłka na ternie całego kraju. Czas realizacji 6-8 tygodni. Bardzo solidne, masywne  łóżko MOKKA wykonane jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest obdarzone wyjątkowymi właściwościami między innymi: jest twarde, wytrzymałe, pozbawione prawie całkowicie usłojenia co daje walory estetyczne.

  1 360,00 zł
  Łóżko jest dostępne.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Łóżka bukowe

Łóżko bukowe

Drewno to materiał cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem architektów wnętrz oraz osób samodzielnie planujących aranżacje swoich przestrzeni. Za jego wyborem przemawia naturalne piękno, trwałość oraz uniwersalny charakter – meble drewniane bardzo dobrze komponują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Jednym z najczęściej wybieranych mebli drewnianych jest łóżko.

Osoby poszukujące wysokiej jakości łóżek drewnianych zachęcamy do bliższego zapoznania się z modelami wykonanymi z drewna bukowego. Łóżka bukowe z pojemnikiem oferują szereg zalet użytkowych, co przekłada się na wysoki komfort snu i jednocześnie komfort użytkowania sypialni jako przestrzeni dedykowanej do odpoczynku i regeneracji.

Łóżka bukowe z pojemnikiem – elegancja i wygoda

Porównując łóżko sosnowe i łóżko bukowe z łatwością możemy dostrzec wyjątkowe właściwości drewna bukowego, które jest twarde i wytrzymałe, a zarazem prawie całkowicie pozbawione usłojenia. To właśnie brak wyraźnego usłojenia podnosi walory estetyczne mebli bukowych i sprawia, że tak dobrze komponują się w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych.

Łóżka bukowe są dostępne w wariancie z pojemnikiem na pościel i bez pojemnika. Pojemnik na pościel może być użytkowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem lub traktowany jako dodatkowa, dyskretna przestrzeń przechowywania. To sprawia, że łóżka bukowe z pojemnikiem są chętnie wybierane zarówno do przestrzennych sypialni, jak i relatywnie niewielkich pomieszczeń, w których każda szafka stanowi wartość dodaną.

Łóżko bukowe – charakterystyka produktu

Starając się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy łóżka bukowe dostępne w szerokiej gamie modeli. Każde z nich odznacza się wyjątkową estetyką oraz wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu oferowane łóżka bukowe z pojemnikiem i w wariancie bez pojemnika  stanowią nie tylko funkcjonalny i wygodny mebel, ale przede wszystkim centralny punkt aranżacji sypialni.

Łóżko z drewna bukowego to przede wszystkim:

-        trwałość i wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne,

-        stabilna rama,

-        stelaż zapewniający prawidłową cyrkulację powietrza,

-        precyzja wykonania,

-        walory estetyczne wyrobu gotowego.

W zależności od indywidulanych preferencji możemy wybrać łóżko bukowe z pojemnikiem na pościel i/lub wysokim dekoracyjnym wezgłowiem. Meble oferowane są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu w sposób bezkompromisowy wpisują się w każdą koncepcję aranżacji wnętrza.

Łóżka bukowe – dostępne rozmiary

Łóżka bukowe dostarczamy w standardowych rozmiarach:

-        łóżko bukowe 90x200

-        łóżko bukowe 100x200

-        łóżko bukowe 120x200

-        łóżko bukowe 140x200

-        łóżko bukowe 160x200

-        łóżko bukowe 180x200

W ofercie posiadamy szeroki wybór materacy w rozmiarach odpowiadających podanym wymiarom stelaży. Osoby zainteresowane zakupem łóżka zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnymi materacami do spania oraz dostępnymi akcesoriami.