Materace nietypowe W tej kategorii nie ma produktów.

Materace nietypowe

Wszystkie materace z naszej oferty wykonujemy w każdym wymiarze.

Wykonujemy również materace o nietypowych kształtach np: okrągłe. 

Czas realizacji zamówienia na materac nietypowy wynosi od 2 do 10 dni.

Cena materaca ustalana jest indywidualnie. 

Nietypowe materace na wymiar

Doskonale wiemy, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywa sypialnia. Wygodny materac jest gwarancją zdrowego wypoczynku – samopoczucia fizycznego oraz psychicznego. W celu spełnienia oczekiwań naszych klientów wykonujemy materace na wymiar – specjalnie na życzenie klientów. Materace na wymiar są gwarancją dopasowania ich do Twojego łóżka, a to zapewni wygodę podczas snu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, jeśli chodzi o nietypowe materace i stworzenia sypialni swoich marzeń.

Materace na wymiar w KOKOSEN-ESTELLA

Większość sklepów oferuje swoim klientom jedynie kilka najbardziej popularnych rozmiarów. Kupienie materaca do łóżka wykonanego na zamówienie lub mebla o nietypowym kształcie bywa niezwykle trudne. Specjalnie dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy ofertę wzbogaconą o nietypowe materace. Jesteśmy w stanie wykonać materac o każdym wymiarze i kształcie. Jeżeli marzysz o wygodnym i dużym łożu małżeńskim – jesteśmy w stanie spełnić to marzenie. Materace na wymiar to nasza specjalność, wykonamy dla Ciebie materac, który będzie dopasowany idealnie do łóżka, według indywidualnych wytycznych.

Wygodne nietypowe materace na zamówienie

W naszej ofercie można znaleźć materace o niestandardowej oraz zróżnicowanej budowie wewnętrznej. Wybierając spośród takich produktów jak np. materace lateksowe, kokosowe czy sprężynowe, dopasujesz odpowiednią twardość oraz strukturę powierzchni do swoich indywidualnych potrzeb, oraz oczekiwań.

Nasi klienci mają również możliwość wyboru materaca podzielonego na strefy twardości – zapewni to odpowiednie ułożenie podczas snu i pełną regenerację. Niezależnie od tego, jaki materac trafi do Twojej sypialni, będzie to trafny wybór. Materace na wymiar z naszej oferty charakteryzują się wysoką cyrkulacją powietrza, która zapobiega rozwijaniu się niechcianych bakterii oraz roztoczy. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnej konstrukcji wewnętrznej zapewnia stabilne oparcie dla kręgosłupa, przez co bóle pleców czy karku będą już tylko wspomnieniem. Odpowiednio dobrany materac jest gwarancją odpowiedniego wypoczynku. To właśnie podczas snu, regenerują się między innymi nasze mięśnie – źle dobrany materac może być przyczyną złej pozycji podczas snu, a to prowadzi do niewsypania i osłabienia organizmu.

Działamy w trosce o Twój komfort

Zlecenia na wykonanie nietypowego materaca to nasza specjalność. Jeżeli nie masz pewności, jaki model spełni Twoje oczekiwania - serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści pomogą w doborze rodzaju materaca.

Jak zamówić materace na wymiar?

Jako producent materaców jesteśmy spełnić oczekiwania każdego klienta, względem wymiaru, a nawet kształtu. Ceny ustalane są wówczas indywidualnie do każdego zamówienia. Czas realizacji wynosi od 2 do 10 dni roboczych. Po więcej szczegółów zapraszamy pod numer telefonu 512-354-569.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą materacy sprężynowychmateracy kokosowychmateracy piankowych oraz materacy kieszeniowych.