Cezar

Nowy produkt

Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących bardzo twarde lub średnio twarde powierzchnie do spania. Połączenie pianki poliuretanowej T25 oraz jednostronnie doklejonej maty kokosowej daję nam materac dwustronny z różnymi twardościami.

Więcej szczegółów

69 Przedmioty

Produkt dostępny

650,00 zł brutto


Opis

TwardośćH3 - średni

Więcej informacji

Twardość H-5 i H-3 (materac posiada dwie twardości) wysokość około 12cm (Klasa średnia)

Materac szczególnie zalecany dla: osób preferujących bardzo twarde lub średnio twarde powierzchnie do spania. Połączenie pianki poliuretanowej T25 oraz jednostronnie doklejonej maty kokosowej daję nam materac dwustronny z różnymi twardościami. Po stronie pianki materac jest średnio twardy natomiast po stronie kokosu materac jest bardzo twardy. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w hotelach lub w innych miejscach gdzie osoba może zdecydować na jakiej powierzchni śpi się wygodniej.

Wkład materaca stanowi:
Pianka Poliuretanowa T25 o grubości 100mm posiadająca atest PZH oraz po jednej stronie została doklejona utwardzona mata kokosowa 20mm.

Pokrowiec na materac:
Wykonany jest z tkaniny "Silver" pikowanej antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 200g/m2. Posiada zamek rozdzielczy (dookoła materaca) co bardzo ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania.

Zalecenia producenta:
Materac dwustronny: Zaleca się obracanie materaca przynajmniej raz do roku. To znacząco zwiększa żywotność materaca.
Stelaż pod materac: Materac powinien leżeć na stelażu zapewniającym dobra cyrkulacje powietrza. Zalecane przerwy między szczebelkami stelaża powinny wynosić od 2cm do 5cm a szerokość szczebli powinna wynosić od 3cm do 8cm
Pokrowiec materaca: Temperatura prania 40 stopni .

Twardość materaca:

Dla osób o wadze około 40kg odczuwalna twardość: twarda.
Dla osób o wadze około 70kg odczuwalna twardość: umiarkowanie twarda.
Dla osób o wadze około 100kg odczuwalna twardość: umiarkowanie miękka.