Nakładka Kokosowa 3

Nowy produkt

Nakładka utwardzająco / wyrównująca z kokosu. Grubość około 3cm. Nakładka kokosowa jest idealnym rozwiązaniem w momencie gdy nasz materac okazał się zbyt miękki i chcemy podwyższyc jego twardość. Polecana dla osób które cenią sobie naturalne produkty.

Więcej szczegółów

67 Przedmioty

Produkt dostępny

250,00 zł brutto


Więcej informacji

Nakładka utwardzająco / wyrównująca z kokosu. Grubość około 3cm. Nakładka kokosowa jest idealnym rozwiązaniem w momencie gdy nasz materac okazał się zbyt miękki i chcemy podwyższyć jego twardość. Polecana dla osób które cenią sobie naturalne produkty.

Szczególnie zalecana do:

- utwardzenie powierzchni spania

- zniwelowania niewielkich nierówności 

- przedłużenie żywotności materaca zasadniczego

- poprawienie cyrkulacji powietrza

Wkład nakładki stanowi:

Mata kokosowa o grubości 20mm posiadająca świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Zapewnia wysoką twardość, trwałość oraz doskonale przepuszcza powietrze. Dodatkowo włókno kokosowe bardzo dobrze pochłania wilgoć którą każdy organizm oddaje w czasie snu. W dzień natomiast dużo szybciej odparowuję wilgoć pochłoniętą przez noc niż wszelkiego rodzaju pianki.  Dzięki temu szczególnie osoby z nadmierną potliwością zapewnią sobie lepszy komfort snu.

 Pokrowiec na nakładkę:

Wykonany jest z tkaniny pikowanej antyalergiczną włókniną puszystą o gramaturze 150g/m2. Posiada zamek umożliwiający zdejmowanie pokrowca do prania w temperaturze 40 stopni. Dodatkowo na każdym rogu pokrowca zastosowano gumy mocujące, dzięki czemu nakładka dobrze przylega do materaca.